Přípravka-sezóna 2020/21

Rozvrh tréninků pro skupinu přípravka v sezóně 2020/21 je každé Út, Čt od 16:30 do 17:30 pod vedením hlavního trenéra Františka Štrait ml..

Nábor nových uchazečů proběhne 8.9. v 16,30 h v tělocvičně oddílu juda-první patro v budově TJ Sokol Hradec Králové. Sebou vezměte dětem tepláky, tričko s dlouhým rukávem a pití. Proběhnou krátké ukázky juda nejmladších dětí 🥋. Seznámíme vás s tréninkovým plánem pro vaše děti. Představíme náš oddíl a trenéry. Těšíme se na vás!😀trenéři

V návaznosti na dnešním rozhodnutí vlády ČR, která rozhodla po jednání Bezpečnostní rady státu o uzavření škol a zákazu všech sportovních, kulturních, náboženských i uměleckých akcí s účastí nad 100 osob, dále po dohodě s TJ SOKOL HK a i vzhledem k tomu, jak kontaktní sport judo je, jsme se rozhodli s platností od zítra zrušit do odvolání všechny tréninky, všech tréninkových skupin. (Zítřejší tréninky již nebudou)

Sledujte mail, naše webové stránky, náš facebook budeme Vás informovat o zahájení tréninků

Dále jsou do odvolání zákazu sportovních akcí zrušeny všechny plánované závody. Určitě se to bude týkat :

14.3. Regionální pohár ve Starém Hradišti

15.3. Mezioddílové poprání

21.22.3. Český pohár VC Jablonce

 

Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se , že se brzy uvidíme na tatami!

Trenéři

 

Dobrý den,

Nechceme nijak přispívat k vyvolávané a přehnané panice s možným rozšířením nákazy koronavirem COVID-19, nicméně

v souvislosti s pátečním (6.3.2020) nařízením vlády Vás žádáme, abyste neposílali děti na trénink, pokud jste trávili dovolenou v Itálii a to bez ohledu na příjezd před nebo po páteční půlnoci a to po dobu 14 dnů od Vašeho návratu.  Jedná se pouze o preventivní opatření v návaznosti na výše uvedené mimořádné opatření vlády.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Trenéři

Srdečně vás zveme na mezioddílová poprání, která plánujeme na neděle (z důvodů parkování zdarma a mnoha sobotních turnajů).

Akce je určena pro začátečníky judo, kteří se neúčastní turnajů a nemají žádné zkušenosti ze závodů. Děti se zde seznámí s tím, jak závody probíhají, cvičně se poperou s dětmi z jiných oddílů pod dohledem rozhodčích, jako na skutečných závodech.

Místo: tělocvična Lipky Hradec Králové - ZŠ Gočárova, budova vedle gymnázia J. K Tyla, vchod od řeky, adresa: Tylovo nábřeží 690/16, HK)

Příchod a registrace od 10:00 do 10:30, předpokládané ukončení max. ve 14 hodin (podle počtu účastníků). Poplatek 50 kč za účastníka.

Sebou: kimono, přezůvky, svačinu, pití.

 

termíny:

26.1.2020

23.2.2020

15.3.2020

26.4.2020

24. 5. 2020  poslední v letošní roce, proběhne vyhodnocení celé akce

 

 

Těšíme se na vás 😊

Trenéři

 

František Štrait ml.

 

Hlavní trenér přípravka

2.Dan

Trenér II. třídy

Mára Moravík

 

trenér přípravka

1.Dan

David Kopeček

 

trenér přípravka

1.Dan