O co se snažíme? 

Filozofií oddílu juda TJ Sokol Hradec Králové je komplexní fyzický i psychický rozvoj každého jednotlivce včetně dosahování kvalitních výsledků v soutěžích. Snažíme se podporovat pohyb u dětí napříč všemi věkovými kategoriemi včetně jejich rodičů či přátel ve své přirozené a všeobecné podobě. 

 

Co je naším společným cílem? 

Rozvíjení pohybových i mentálních schopností dětí i dospělých v duchu juda včetně dosahování kvalitních výsledků v soutěžích.  

 

Co nám chybí? 

1. Finanční prostředky na profesionálního oddílového trenéra, který by zaštiťoval chod celého oddílu judo TJ Sokol Hradec Králové - všechny tréninkové skupiny, závodní aktivity, soustředění, společenské akce apod. Pozici trenéra chceme vytvořit z vlastních řad (oddíl juda měl ve své více jak 70 leté historii vždy pozici trenéra).

2. Finanční prostředky na materiální vybavení oddílu (průběžná obměna tatami, údržba tělocvičny, vozového parku, sportovní pomůcky do tělocvičny, fitness vybavení posilovny, doplňky stravy, oddílové oblečení, materiální zabezpečení letního soustředění, atd.)

3. Finanční prostředky na zakoupení cen při pořádání turnajů oddílem judo TJ Sokol Hradec Králové (medaile, diplomy, poháry, věcné ceny a pochutiny pro nejmenší děti apod.)

 

Kdo se může stát členem klubu?

Členem klubu se může stát každý, kdo má rád sport, bojová umění, sympatizuje s činností oddílu judo TJ Sokol Hradec Králové a pravidelnou finanční podporou umožňuje rozvíjet tento klub s letitou tradicí na území České republiky. 

 

Jak se stát členem klubu? 

Stačí pouze vyplnit online přihlášku.

Minimální výše daru: 

Jednotlivec: 100 Kč/měsíc (1200 Kč/rok) 

Firma: 500 Kč/měsíc (6000 Kč/rok) 

 

S čím souhlasí člen klubu?

Souhlas člena klubu je nutný ke zpracování osobních údajů a údajů o došlých platbách na účet oddílu judo TJ Sokol Hradec Králové, za účelem zařazení do databáze dárců, péče o dárce, informování o činnosti tohoto oddílu a statistiky. 

 

Co nabízíme? 

Pod vedením zkušených trenérů vychovávat dětí i dospělé v základech juda, rozvíjet jejich pohybové schopnosti a připravit je na další cestu životem, ať už vlastním či sportovním.  Pro členy klubu jsme schopni uspořádat individuální tréninky, víkendy formou team buildingu se základy juda, sebeobrany, posilování, kruhového tréninku a her. Dále nabízíme přátelská setkání s námi - týmem trenérů, informace, jak byly finanční dary přesně využity. Potvrzení pro odpočet od základu daně a v neposlední řadě informace o dění v našem oddíle prostřednictvím elektronických zpráv. 

 

Potvrzení o daru

Chcete-li vystavit potvrzení o daru na jinou adresu nebo osobu (příp. firmu), uveďte do vzkazu jejich kontaktní údaje (jméno, název, trvalá adresa, e-mail, IČ).

 

Kontaktní údaje  

Oddíl judo TJ Sokol Hradec Králové
Eliščino nábřeží 777
500 03
Hradec Králové
IČO 13586475
č. ú. 2802555795/2010

 

tel: 737 670 139
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.