Mláďata-sezóna 2020/21

Rozvrh tréninků pro skupinu mláďata U9, U11 v sezóně 2020/21 je každé Út, Čt od 17:30 do 19:00 pod vedením hlavního trenéra Jiřího Hynaise.

V návaznosti na dnešním rozhodnutí vlády ČR, která rozhodla po jednání Bezpečnostní rady státu o uzavření škol a zákazu všech sportovních, kulturních, náboženských i uměleckých akcí s účastí nad 100 osob, dále po dohodě s TJ SOKOL HK a i vzhledem k tomu, jak kontaktní sport judo je, jsme se rozhodli s platností od zítra zrušit do odvolání všechny tréninky, všech tréninkových skupin. (Zítřejší tréninky již nebudou)

Sledujte mail, naše webové stránky, náš facebook budeme Vás informovat o zahájení tréninků

Dále jsou do odvolání zákazu sportovních akcí zrušeny všechny plánované závody. Určitě se to bude týkat :

14.3. Regionální pohár ve Starém Hradišti

15.3. Mezioddílové poprání

21.22.3. Český pohár VC Jablonce

 

Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se , že se brzy uvidíme na tatami!

Trenéři

Dobrý den,

Nechceme nijak přispívat k vyvolávané a přehnané panice s možným rozšířením nákazy koronavirem COVID-19, nicméně

v souvislosti s pátečním (6.3.2020) nařízením vlády Vás žádáme, abyste neposílali děti na trénink, pokud jste trávili dovolenou v Itálii a to bez ohledu na příjezd před nebo po páteční půlnoci a to po dobu 14 dnů od Vašeho návratu.  Jedná se pouze o preventivní opatření v návaznosti na výše uvedené mimořádné opatření vlády.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Trenéři

 

Bartoš Pavel Cerman Erich Stanislav
Brouček Felix Čapek Matěj
Bushxhokaj Benjamin Čermák Tomáš
Herger Martin Čermáková Tereza
Hlubuček Miroslav Červinka Jan
Hruška Martin Čihal Dominik
Hruška Matěj Čihalová Natálie
Jägerová Stephanie Dočekal Filip
Jelínek Jan Dostál Jakub
Klimeš Kristián Dostálová Anna
Klimeš Vincent Dymeš Václav
Khöl Dan Frolík Filip  
Kubík Tomáš Daniel Jaroš
Kupsa Tomáš Kobrle Lukáš
Kupka Martin Kobrlová Lucie
Luňáček Martin Kopeček Ondřej
Mikulecký Matyáš Josef Kopečková Gabriela
Miženko Daniel Krátký Adam
Nosek Matyáš Krátký Šimon
Novotný Erik Mette Denis Maxwell
Patočka Patrik Mikulecký Matyáš
Rambousek Maxim Nosek Matyáš
Roubal Josef Pomikal Patrik
Tajzler Filip Šmejda Jakub
Tajzler Patrik Štampfer Tomáš
Marek Tomko Trubač Vojtěch
Caisbergerová Ester    

 

Těšíme se na Vás! 

Trenéři:-)

 
 

Jiří Hynais

 

Hlavní trenér mladší žáci U9-U11

 3.Dan

Trenér II. třídy

 

email: jiri.hynais@hkplus.cz
mobil: 774 527 839

Richard Smrčka

 

trenér mladší žáci U9-U11

 1.Dan 

 

Jan Tomek

 

trenér mladší žáci U9-U11

1.Dan

Eva Kocourková

 

trenérka klubu DDM Třebechovice pod Orebem

1.Dan

Odchovankyně Hradeckého juda a úzce spolupracující s naším klubem